bolak

Platí někdo hráčům a trenérům, když hrajou za nároďák?

Tudle nějakej trenér v televizi říkal, že bysme měli bejt vděčný za všechny hráče a nepískat na Milana, že když hrajou za repre, tak jim nikdo nic neplatí, to je fakt, nebo jsou to jen pindy?

A co když nějaká reprezentace vyhraje to ME (teď nemyslím naši, to je jasný), bude z toho mít naše česká republika nějaký kačeny, nebo jde jenom o prestiž a zlatý kolečko na wikipedii?

Odpovědi
Drap

Už tím, že jsme vyhráli základní skupinu , tak by jsme údajně měli dostat 3 mil eur, a tuším že hráčů bude třetina.