NiCMOCBOY

Platba ze neopravení věci – má na ni opravna nárok?

Dal jsem do opravy TV s tím, že se ozvou s cenou náhradního dílu. TV museli demontovat aby věděli konkrétní údaje o dílu. Cena nebyla přijatelná a tak k opravě nedošlo. Opravně jsem vyplázl 360,–Kč vlastně za nic. Je to běžné?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tys zaplatil tu demontáž, tak ne za nic .Přeci to nebudou dělat zadarmo.

Další odpovědi
mojitek

Servis TV rozebral a zjistil závadu.K dokončení opravy nedošlo díky Vám,protože se cena dílu zdála vysoká.Něco jiného by bylo kdyby servis neuměl tu TV opravit,to by mohli rozebírat a skládat třeba 100 krát.