ReHu

Plánujete cestu do Brna na letošní GP?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, nesnáším davy…
😉

Další odpovědi
marci1

Ne, nejsou mi příjemné ty šílené davy lidí – prý až 250 tis. 🙂

Zvědavý

Připojuji se k tomu že nesnáším davy…toto je jediná akce roku kdy je ale strpím :) :D

štamgast

Ne, podívám se v TV, ostatně já sleduji celou sezonu MotoGP. A ty pojedeš? :)

anonym

Nee,nikdy jsem tam nebyl a nepojedu,nemusím takový davy lidí a motocyklové závody vůbec.

e1232851@trb

Chtěl jsem jet ale všichni moji přátelé mají stejný názor jako předchozí odpovědi :D :D