T HQ

V čem je rozdíl mezi bavlnou Pima a Supima?

Dobrý den. Já bych se chtěl zeptal, v čem je rozdíl mezi bavlnou Pima a Supima. Předem děkuji.

Pima a Supima bavlna – nevložil jste otázku.

Nejlepší odpověď
annas

" Supima je ochranná známka pro bavlnu pima pěstovanou v USA.

https://taksi­domodedovo.com/ad­na-kategorie/naku­povani-na-bavlnne-listy-3-nejdleitji-obavy/

"Pima bavlna je přírodní vlákno rostlinného původu. Jedná se o vysoce kvalitní druh americké bavlny, která se vyznačuje svými extra dlouhými a jemnými vlákny. Pima bavlna se pěstuje hlavně na jihozápadě USA a své jméno získala podle indiánského kmene Pimů.

Je to jediný druh bavlny, který má svou vlastní ochrannou známku – Supima. Tato známka je přidělována pouze výrobkům, které jsou vyrobené ze 100% americké pima bavlny. Produkce pima bavlny představuje pouhá 3% z celkové roční produkce bavlny v USA"

https://www.gi­na.cz/Informa­ce-o-zbozi/Materia­ly/Pima-bavlna.aspx--

"LUXUSNÁ BAVLNA SUPIMA

PIMA bavlna je prírodné vlákno rastlinného pôvodu. Je to vysoko kvalitný druh americkej bavlny, ktorá má extra dlhé a jemné vlákna.

Rozdiel medzi klasickou 100% bavlnou a bavlnou SUPIMA rozpoznáte na prvý pohľad či dotyk.

Je neuveriteľne hladká, tenká, ľahučká a zároveň veľmi pevná. Má nielen luxusný vzhľad, ale má aj dlhšiu trvácnosť. Veľmi rýchlo sa prispôsobí telu.

Je to jediná bavlna, ktorá má svoju vlastnú ochrannú známku SUPIMA. Táto známka sa prideľuje iba výrobkom, ktoré sú vyrobené zo 100% americkej PIMA bavlny."

https://www.me­ripol.sk/mila­cik/eshop/8-1-LUXUSNA-BAVLNA-SUPIMA

Další odpovědi
Emefej

Supima (superior pima) je ještě kvalitnější, než pouhá pima.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.