FlAsh_7

Pijete vodu z kohoutku nebo balenou?

Nejlepší odpověď
Alesh

Já piju vodu z vodovodu, u nás ji totiž nechlorují. 😉

Další odpovědi
Malvína

Doma kohoutkovou, na cesty si kupuji balenou vodu (ne, nenatočím si doma 🙂. Mám ráda Fiji, Rudolfův pramen nebo Perrier.

Drap

Chodím si do studánky.

Rokio

Většinou piji vodu z kohoutku.

iceT

Z kouhoutku vychlazenou a občas Dobrou vodu Červené jablko. Taky mi chutnala Dobrá voda Hruška, ale asi se přestala vyrábět.

df

Kupuji si pramenitou, kombinuji s pivem.

rrihamirek1

piju magnesiu protoze neni ovlivnena chemtrails nebo ruznymi necistotami…

Roman71

U nás v podkrušnohoří máme čistý pramenitý „kohoutí vývar“, pěkně odtočený.. osvěžující 😁 Balená voda jen v případě havárie, když z kohoutku teče zrzka 😉

Pepa25

Obojí

da ny

rrihamirek1
Nečistoty a háďátka v minerálních vodách (ve skleněných láhvích), vždy svědčily o jejich kvalitě. Pramalé filtraci (čištění). V plastových láhvích a v cizině jsou minerálky „bez nečistot“ lépe prodejné.
Složení pramene kyselek u vrtu bývá odlišné, od obsahu v prodávaných láhvích.
Směsi minerálních pramenů (Magnezie), jsou trubkami hnány do stáčírny. „Přejeté“ , přes 7 filtrů. Co v takové vodě asi může zůstat, z původních minerálů?! Vody s menším obsahem minerálů se i z tohoto důvodu mohou, beztrestně pít denně (u některých jen 1 sklenička).
Vše uvedené ve složení kyselek (Magnezie) se pak, často musí zpět přidat (chemicky). U perlivých i bublinky ;D