Avatar uživatele
Edity

Může penis v 16 letech ještě narůst do délky?

ahoj je mi 16 let mam po 4 operacich srdce mam opozdeni vyvoj o 2 roky a chtel jsem se zeptat mam penis v 16 letech 4 cm v klidu a 10 v erekci vyroste jeste nebo uz vyvoj skoncil ? jsem kluk

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 369 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To se teprve pozná časem. Nejde takto určit. Ale i s malým Kašpárkem se dá hrát velké divadlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Takto těžko odpovědět, dopouštíš se stejné chyby jako většina v současném světě, nepíšeš to zásadní a to JAKÉHO jsi pohlaví, to si máme střihnout houmra?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Těžko říct, nejspíš ještě trochu jo. A popravdě, nemá moc smysl to řešit. Porovnávat si velikost bot je také blbost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ještě se to může změnit, i když si myslím, že to, co uvádíš, je celkem v pohodě a ještě to doženeš.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Rozm%C4%9Bry_lid­sk%C3%A9ho_pe­nisu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Velikost penisu je často tématem, které muže trápí. Přestože většina mužů dosáhne maximální délky penisu ve věku okolo 16–18 let, mohou se některé fyziologické změny objevovat až po 20. roce věku.

Ve tvém případě jsi zmínil, že máš o 2 roky opožděný vývoj, což by mohlo znamenat, že tělo ještě stále roste a může dojít k dalším změnám. Nicméně je důležité si uvědomit, že každý člověk je jedinečný a rychlost vývoje se může lišit.

Pokud máš obavy týkající se velikosti tvého penisu nebo jiných aspektů tvého vývoje, je nejlépe se poradit s lékařem, který ti může poskytnout individuální radu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elkon

A opět se projevil hlupák zjentek. Co jiného na ten jeho blábol poznamenat.

Avatar uživatele
zjentek

Elkon, no však počkej, až ti náhodná dámská známost zasune „prstík“ do zadku a ty si uvědomíš, že obě ruce má na tvých ramenou. Pak na tebe dojde řada, chytráku. 👈

Avatar uživatele
Edity

🤣

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví