KristýnaR

Znáte nějaké pěkné knihy o únosu?

Ahoj,
Hledám knihy, které jsou o únosu…bohužel se mi nedaří najít. Znáte nějakou?
Předem děkuji!

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Není přímo o únosu, ale o tom, jak je složité dostat se z muslimské země.

Bez dcerky neodejdu.
http://www.bux­.cz/knihy/133989-bez-dcerky-neodejdu.html

Další odpovědi
Houslovyklic

Stevenson: Únos
Procházková: Únos domů

…tu první jsem četla, ale v angličtině a hodně zkrácenou verzi, takže kvalitu moc neposoudím; ta druhá se mi hodně líbila, ale je to knížka pro mládež – záleží na tom, kolik ti je. :)

…na databazeknih.cz si zadej do vyhledávače „únos“ a vyjede ti hodně dalších knížek…

BerryJoe

Lars Kepler: Hypnotizér :)