Pečení cukroví.

Určitě někdo z vás peče v troubě a ptám se na Vaše zkušenosti. Mám el.troubu s ventilátorem a když peču třeba cukroví,jedná strana plechu,v mém případě pravá zadní,je upečená dříve,což znamená,že se mírně připaluje.Podo­týkám,že ventilátor je zapnutý a při pečení dvou plechů zároveň je musím v průběhu pečení otáčet. Poradíte? Děkuji

Nejlepší odpověď
aramah

Zajímavé také mě tak pekla trouba.Bylo mě řečeno že není vsazená rovně.Dnes peče rovnoměrně.

Další odpovědi
Mili @

Já to mám taky tak a taky obracím…
On ten horký vzduch fouká zprava, tajže opačná strana se peče pomaleji…

hanulka11

přesně jak popisujete u rodičů mají také tuto troubu a během pečení obracejí pekáče /s čím koliv co se peče, aby to bylo stejnoměrně upečené , nevím,že by ji neměli v rovině -mají ji zavěšenou na zdi, takže v rovině určitě bude

hanjimka

Mám klasickou troubu bez ventilátoru a taky obracím plechy .Bylo mi též rečeno že je to nevyrovná ním trouby nebo se nedovírají dvířka.Vzadu to totiž peče víc.