cvak

Pay pal ověření kreditní karty

Dobrý večer potřeboval bych pomoct ohledně Pay pal.Založil jsem si na něm účet a mam problém s tím čtyřmístným kodem u ověření kreditní karty.Mam účet u České spořitelny kde mají službu Servis 24.V emailu od pay pal mi píšou že ten čtyřmístný kod bude napsán u té transakce(odeberou vám z účtu 1 korunu a 50 korun) kterou má te na výpisu nebo na elektronickém bankovnictví(Servis 24)ale když se přihlásím na ten Servis 24 dám nezaúčtované transakce tak tam mam jen datum,částka 50 kč a v popisu transakce je pl.kartou/int1234(1234=p­oslední 4 čísla na kreditní kartě) tak jsem si řek že ho tam zkusím zadat ale okamžitě se objeví chyba že je kod špatně.Kde ten kod teda je?Předem děkuji za odpověd.
Doplňuji:
Rozkliknout se to právě nijak nedá.

Odpovědi
postcd

pozor na to nezadat to vícekrát špatně aby to nezablokovali.
ten kód bývá v popisu transakce, nějak to v internetovém bankovnictví rozkliknout aby byly vidět detaily platby..
http://s2.hubim­g.com/u/76163­53_f520.jpg

pokazdejinak

zkus ještě vydržet – matně si vzpomínám, že si to paypal nejdříve tzv. zablokoval a ten kód se dal zjistit, až když ty peníze byly fakticky odepsané z tvého účtu… to sis zakládal teď večer? jestli jo, tak těch 50,– Kč odejde zítra a pak to uvidíš na výpisu – doufám, že i s tím kódem :)

já už si to moc nepamatuju – tohle uděláš jen jednou a pak už nikdy ;) mě teď platnost původní karty skončila a zadávala jsem novou a už to po mě žádný kód nechtělo…

JájsemRaibek

4místný kód nemůžeš hledat v blokacích, ale až v transakcích.

Maya136

Tenhle „problém“ jsem řešila nedávno. Ve svém účtu u České spořitelny musíš mít nějaký kontakt kam v případě otázek psát či volat. Napiš tedy email s tím že jsi si zařídil účet u Pay Pal a potřebuješ znát čtyřmístný kód. Spořitelna ti ho obratem zašle. :o) Ona čísla 1234 to nejsou. Budou to jiná. :o) No a až spořitelna kód zašle, tak ho stačí na Pay Pal vložit a účet je aktivní a můžeš nakupovat. :o) Oněch 50 kč pak při prvním nákupu odečtou z ceny zboží. Takže ti je vlastně tím vrátí. :o)