miape

jak dobýt kredit na paypal ?

Chtěl bych si na paypal dát peníze ale nemám kreditku nebo účet v bance. jde to nějak ? např. v trafice nebo podobně ? a pokud ano, kde ?

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.pe­nize.cz/nakupy/225341-paypal-pro-zacatecniky-jak-platit-a-byt-placeni-nejoblibenejsi-virtualni-penezenkou

Další odpovědi
cochee

Když nemáš platební kartu, v tom případě je mi záhadou, jak sis paypal založil, od někoho jsem slyšel, že to bez karty jde, ale nepřesvědčil mě. Každopádně nemáš-li kartu ani účet, je další možností, že ti nějaké peníze převede jiný uživatel Paypalu.
Doplňuji:
pl4toon: ono to asi nakonec fakt bez té karty jde, ověřovat to ale nebudu, nebudu zakládat falešný paypal účet, když už jeden pravý mám. Ale ručním vkladem peněz na účet to fakt nejde. Doplnění paypal kreditu lze obyčejným převodem z účtu, který trvá cca 2 prac. dny, nebo okamžitým převodem přes TrustPay, to nepodporuje všechny tuzemské banky. A protože tazatel nahodil, že nemá ani kartu, ani účet, tak zbývá to, co jsem napsal já – ochotný uživatel Paypal, který dostane od tazatele keš na ruku, načež mu pošle peníze ze svého PP na jeho.

pl4toon

Zrovna nedávno se mě někdo ptal, jestli jde používat PayPal bez kreditky. A já musel přiznat, že nevím, Ale v informacích z adresy od iceT je psáno, že to jde, jen se na účet PayPal musí poslat peníze.

Cituji z článku:
„Buď můžete peníze převést ze svého účtu, což pár dnů trvá. Klepněte na Learn How ve sloupci Top My Paypal Account a opište si variabilní kód a číslo účtu, kam peníze pošlete.“

Pokud tomu dobře rozumím, tak si jde založit účet na PayPal i bez kreditky, ale musí se tam poslat peníze převodem. Buď z konta, nebo možná i vkladem hotovosti na pobočce Unicredit bank.
Jestli jsem to pochopil špatně, tak mě prosím někdo opravte, sám bych rád znal odpověď :)