SteimlX

patří Řezník na slavíka?

http://blesko­ve.centrum.cz/cla­nek.phtml?id=79­6510#utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=celebrity­box&utm_campa­ign=A&utm_ter­m=position-5

Nejlepší odpověď
Drap

Každá soutěž ,má svá přesně ,daná pravidla. Pokud se někdo do nich nevejde, tak zkrátka musí být vyřazen.

Další odpovědi
Mamar

Ne asi pomsta :D

marci1

Vyjádření „Řezníka“ k vyřazení ( citace ) : „To je stejné, jako kdyby ve Spojených státech odmítli dát Oscara herci, který hraje masového vraha.“

Kroupič

Proč by tam neměl patřit??? Patří tam jelikož lidé ho žerou. Nevím tedy kteří, já osobně ne, ale má tam být . . .