Záleží na tom, co komu chutná. U nás nejsou polévkové nudle moc v oblibě. Proto do polévky dávám kromě knedlíčků i malé krupicové nočky.
| 0 Nominace Nahlásit |
U nás se nudle také přidávají, ale myslímsi, že to není nutné.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, anonym
před 5914 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Já tam už nudle nedávám. Udělám třeba hovězí vývar, dám tak zeleninu a když je měkká, tak tam dám játrovou zavářku. Je to polévka s játrovou zaváčkou. Kdyby tam patřily nudle, tak by to byla nudlová polévka s játrovou zavářkou.
Ale proti gustu žádný dišputát. Každý si to vaří tak, jak mu to vyhovuje a chutná… 🙂
| 0 Nominace Nahlásit |
S játrovými knedlíčky do polévky nudle ano. Jinak by to bylo chudé. Nebo rýži, ale to je každého věc.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5914 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
To je na káždém jak si polévku připraví.Já sama nudle přidávám. Máme to rádi.
|
0
před 5914 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
u nás v rodině někteří členové játrové knedlíčky nejedí tudíž aby neměli jenom „vodu“ dáváme i nudle či noky
|
0
před 5914 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Když dávám do polévky játrové knedlíčky,tak nedávám klasické nudle ale písmenka nebo hvězdičky.
|
0
před 5914 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Sama jí moc nedělám, ale zažila jsem jí s nudlemi i bez.
|
0
před 5914 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Ze začátku jsem tam ty nudle dávala, teď už ne. Ale moje maminka je do této polévky přidává. Jak tady mnohokrát zaznělo: Záleží na zvyku 🙂
|
0
před 5912 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1750 | |
| annas | 1347 | |
| Kepler | 1091 | |
| hanulka11 | 984 | |
| marci1 | 919 | |
| da ny | 699 | |
| iceT | 642 | |
| zjentek | 606 | |
| quentos | 538 | |
| briketka10 | 493 |
| Vaření a recepty |
| Restaurace |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Ostatní jídlo a vaření |