zjentek

Patřej obaly od salámu do bioodpadu?

Měl bych dávat „umělý střevo“ od lovečáku na kompost, nebo raději do popelnice?

Nejlepší odpověď
Kepler

Souhrnně na tvé tři otázky: bioodpad je jakýkoli odpad, který je schopen anaerobního nebo aerobního rozkladu (např. potraviny, odpad ze zeleně, papír) https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Biologicky_roz­lo%C5%BEiteln%C3%BD_od­pad Tedy šlupky ze salámu ano, popel ne, kosti ne. Jednotlivé komunální služby si většinou na svých kontejnerech vyhrazují co tam mít chtějí a co ne.

Další odpovědi
Smackdown

Popelnice.