Mkulax

Patnáctiletý syn je pedofil. Napadl a zneužil osmiletou holčičku. Co teď dělat? Spáchá sebevraždu? Ublíží sourozencům?

Mám patnáctiletého syna, byl to vždy normální hodný kluk. Před dvěma týdny nám ho přivezlo policejní auto. A řekli nám šokující věc, můj syn zneužil osmiletou holčičku. Opil se spolužáky a jel šel parkem na autobus. Tam byla osmiletá holčička a on ji chytil k zemi a sahal jí pod kalhotkami a pak ji donutil, aby mu vyhonila. Dle právníka nejspíš dostanu podmínku a bude muset brát prášky.

Celé dny brečí a je nešťastný. Řekl mi, že už dva roky ví, že se mu líbí děti a prý jí nechtěl ublížit, ale v opilosti se zbláznil. Nemohla jsem tomu zabránit, prostě normální odpoledne šel ven se spolužáky. Říká, že mi je to strašně líto, a že až bude pracovat, tak jí dá 2 000 každý měsíc, aby jí tu hroznou věc nějak vynahradil.

Pořád jen brečí a nemůže spát, říká že je strašně smutný. Bojím se o něj, jestli nespáchá sebevraždu. Navíc má tři mladší sourozence. Včetně dvou sester přibližně ve věku té, kterou znásilnil. Časově to nevychází a dvě hodiny musí být s nimi a hlídat je. Ale co když je znásilní. Bojím se je s nimi nechávat, ale jinak by musely být samy, což se mi taky nechce. Zaplatit si někoho na hlídání nemám peníze.

Nejlepší odpověď
anonym

Výš syn NENÍ pedofil a vy nejste psycholog. Vysvětlím vám pojmy – pedofil je člověk, který je přímo posedlý dětmi – přesněji lidmi bez pubescetních rysů. Takový člověk má dlouhodobé nutkavé potřeby a znásilnění bývá to poslední, co od nich chce. Pedofil se vyžívá v hraní, nevinnosti a nedozrálosti dětí. Takže 66 % pedofilů nikdy nikomu neublíží. Všude mají dětské hračky a cokoli, co jim připomíná dětská léta – jejich posedlost je hluboká, nutkavá a týká se především touhy být dětmi obdivován a milován. Proto jakákoli hrubá síla nevede k uspokojení pedofila. Prosím, přestaňte tu upalovat pedofily, což jsou ten nejmenší možný problém společnosti.

Váš syn není zase o tolik starší, než dotyčná, takže uvažovat nad jakoukoli psychickou poruchou je stupidní. Očekával bych jakékoli sexuální poruchy, popřípadě úchylky, ale spíše nedořešené problémy. To, že se musel opít dokazuje, že se jedná spíše o nevyrovnanou osobu a věřím, že správnou péčí snadno dosáhnete pokroku. Nakonec jeho porucha ovšem může být i vážná. Každopádně jedno vím – není to pedofil a potřebujete správnou diagnózu, jinak se nikdy nic nezlepší.

Jinak pedofilové opovrhují předčasně dospělými dětmi. Takže líčení, malování nehtů a celkově dospělé chování vašeho dítěte vytvoří určitou imunitu – nezájem ze strany pedofilů. (Trochu cynismus – každopádně pedofil sám nechce být dospělý a nechce si připustit, že už dítětem nikdy nebude.) Valná většina pedofilů by se nikdy neopila – poněvadž asi uznáte, že drogy a alkohol do dětského světa nepatří. Už jen to mne hned trklo. Když jsem napsal, že 66 % nikomu neublíží, tak tím myslím, že se můžou vyskytnout vypjaté situace, ale těžké zločiny (znásilnění, vražda, …) se jim pokud vím vyhýbají.

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/deti-vetsinou-nezneuziji-pedofilove-ale-normalni-lide-40053977

Celou situaci s myšlenkou, že jsou pedofilové násilníci mají samozřejmě na svědomí média, kterým je jedno, že nevinným devastují život. Přesně tuhle zmanipulovanost a nepochopení cítím právě z vašeho příspěvku.

Další odpovědi
Reezo

Na odpověď si budu muset zapálit…

Doporučil bych se synem navštívit nějakého odborníka nebo ho umístit k léčbě do ústavu, kde nebude mít možnost znásilnit/ublížit nebo dokonce zabít dítě.
Pedofilové si libují v manipulaci dětí, protože děti prostě slepě věří a nepoznají manipulaci.

Pokud ho přitahují děti tak dost pravděpodobně něco už zkoušel na dcery ( jestli už k něčemu nedošlo ). Pokud to nebudete nějakým razantním způsobem řešit skončí dřív nebo později ve vězení, kde se o něho postarají jeho spoluvězni.

Násilník, zvrhlík a jiný trestanci budou zkoušet všemožné manipulativní slovní obraty k tomu, hraní na city atd…, aby se nějak ospravedlnili… Upřímně doufám, že ho soud pošle minimálně na léčení.

Jestli u něčeho mám nulovou toleranci, tak je to právě u znásilňování dětí, které se nedokážou bránit.

Pepa25

Poraďte se s psychologem! Pokud nemáte jinou možnost, tak ve školách bývají dětští psychologové.

anonym

Navíc pedofil nevyhledává náhodné děti a neobtěžuje je. Pedofil považuje za dobrodružství vybrat si jedno, nebo skupinu a postupně, pílí a láskou, získat obdiv dítěte. To, že si patnáctiletý kluk chce vrznout a nikdo mu nechce dát, to není pedofilie. Což je úplně to nejjednodušší vysvětlení – šikana, hádky, sebenenávist, … – něco jej přesvědčilo, že je zrůda a proto se jako zrůda chová. Což při špatném vývoji dítěte snadno nastane a proto jak píši – náprava může spočívat prostě jen v nápravě vztahů, popřípadě nějaká ta terapie.

Reezo

Matesax: To skoro zní jako kdyby jste pedofílii sám obhajoval. Podle mého názoru 15 let a 8 let je obrovský rozdíl, jak psychicky tak fyzicky.

Citace: " jejich posedlost je hluboká, nutkavá a týká se především touhy být dětmi obdivován a milován "
To je přesný popis pedofila, obzvlášť pokud již už jedno dítě znásilnil a není jisté, jestli neznásilnil i sestru ( sestry )

anonym

Znásilněním si celý vztah s dítětem pokazí a dítě už mu nebude důvěřovat. Proto pedofilové pokud už požadují sexuální služby, budují si je na základě dlouhodobého vztahu a důvěry. Jednorázové znásilnění už právě z principu není pedofilie. Proto je to celé blbost … :)