Avatar uživatele
misicka2310

Pár otázek předem děkuji

Ahojky mám pár otázek s kterýma mi nemá kdo poradit za 1,dnes jsem dala svýmu 5 měsíčnímu synovi příkrm mrkvičku na obale se píše že to musí při otevření puknout tak se i stalo tak jsem mu to dala a celý den to blinká není to poprvé co jsem mu to dávala jindy se nic podobného nestalo nevím jak bych mu příště pomohla aby se třeba najednou vyblinkal ,2, nemáte nějaké zkušenosti z příkrmy jaké jsou nejlepší domácí nebo kupované??? a jestly domaci tak nemáte nějaké recepty které bych mu mohla dávat už od 5 měsíců děkuji vám moc:)
Doplňuji:
Nekupuji konzervy doposud jsem kupovala malé skleničky od hami atd jedna stojí okolo 25kč a prd tam je ale za ty prachy si myslím že to až tak špatné nebude ale raději bych připravovala doma :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, Jahoda před 4995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Mišičko,sice Vám neporadím s tím blinkáním,těžko říct co malému je,takhle na dálku. Ale rozhodně Vám povím,že jsem nikdy nekupovala baštění pro děti,vždy jsem si je dělala doma. Není na tom vůbec nic složitého. Když mrkev,tak uvaříte mrkev,namixujete a baštíte. A takhle to můžete dělat se vším…Myslím,že by jste mohla do mrkvičky přimixovat třeba kousíček brambory,případně masíčka apod. Místo přesnídávek strouhaná(případně mixovaná )jablíčka apod.
Doplňuji:
Ještě se koukněte na net a nějaké recepty určitě vyhledáte. Já jsem také něco pro inspiraci našla. Jen by bylo lepší,kdyby jste vše dopředu konzultovala s dětskou lékařkou…

http://raduzy­recepty.com/clan­ky/detska-a-kojenecka-vyziva

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Pokuste se poradit a vařte doma,je to nejlepší.Konzervu si nechte na nouzi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anetadela1

Já jsem to svojí první dceři taky jednou koupila, ale když jsem to ochutnala co to vlasně jí, tak jsem šla taky málem zvracet. Byl to hnus. Opravdu je nejlepší jí vařit doma a udělat si toho víc a zavařit jí to do skleničky na příště. Normálně jí uvařte mrkev třeba s bramborem nebo rýží anebo těstovinama a rozmixujte to. Může te postupem času přidat maso a jinou zeleninu…

před 4995 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek