FOG

Paliva paprika – jak ji ususit,pro pozdejsi zpracovani?

Jak ji ususit,pro pozdejsi zpracovani?
Musi se vycistit nebo susi se cela a jak?
Na slunci,zavesena nebo jinak?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Vůbec netuším ,ale můžete se podívat sem :
http://www.ko­reni.cz/detail­.php?pid=350

Zdroj: www.koreni.cz/de­tail.php?pid=350

Další odpovědi
lilibou

určitě pověsit nejlépe na pudě nebo jiném suchém místě kde není vlhko..to jestli ji vycistite nebo ne záleží na vás..já osobně je nečistím a suším v celku..nebo je jeste muzete nakrajet na prstynky a susit na stare zaclone nebo situ..ale také to zavěste ať to luftuje a nechytí plíseň..

elektrikář

My jsme mněli stojánek nad pláty kachlových kamen, když se přestalo topit dávalo se na kamna, Jinak jsou k mání elektrické sušičky
jelikož je to dužnaté tak to musí sušit unělým teplem,na sítě.Dá se to také sušit navlečené na niti nad kamny jen to hlídat kvůli plísni.

Málče

Nejlépe se suší celá, navlečená na niti a hlavně v suchu.