Avatar uživatele
carla

padání vlasů

Poradil by mi někdo? Padají mi strašně vlasy, už jsem zkusila šampony a kopřivy, ale nic nepomáhá. Nevite někdo nějakou osvědčenou radu? Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5335 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Attack-design

tak to bohužel chtěla jsem poradit ty kopřivy,opravdu hodně pomáhají, jinak doporučuji návštevu kožního lékaře

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dandi

Doporučil bych se zeptat kadeřnice jestli neví o nějakých vyživujících kapslí, přítelkyni jedny takové doporučil a pomohlo to. Také záleží jestli jste nebyla často vystavována např. rentgenovému záření, protože i to ovlivňuje zdraví vlasů. Ale také stres a životospráva. Ale pro posílení se doporučují tablety Panthenol, které se prodává v lékárně. Je u něj i návod jak a kdy tablety užívat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lencis

Mě začaly padat vlasy pár měsíců po porodu a byl to děs. Po poradě s kadeřnicí jsme vlasy odlehčili – prostříhali (já je měla hodně dlouhý) a pak jsem používala speciální tonikum na padání vlasů Londa – Scalp Equalizer Energy Tonic + a to bylo podle mě zásadní jsem začala užívat SELENZINK PLUS

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Icicle

zdravím, mě hodně pomohlo užívání kapslí METHIONINI, ale změna se projeví až tak za 3 měsíce užívání, než to tělu dojde :o)) K dostání v lékárně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sami08

No mě po porodu taky padali vlasy,zlepšilo se to vitamínama(BIOSIL plus – se zinkem a pantothenanem vápenatým + minerální látky)moc to pomáhá http://www.le­karna.cz/biosil-plus-tbl-60/

Zdroj: http://www.le­karna.cz/biosil-plus-tbl-60/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Tominko, ten šampon ti pomohl jak? Nebo teda spíš mám na mysli, po jaké době jsi pocítila účinek?

Avatar uživatele
TominkaFuky

No, to je normální… jako to, že ti jen tak něco nepomůže. Sama jsem toho zkusila opravdu hodně a prostě byla to dlouhá cesta, než jsem si našla něco, co mi pomohlo. Super jsou šampony od milva. Ten se mi na to padání osvědčil nejvíc. Takže doporučuju a ten zkus.

Avatar uživatele
Derrynka

Ahoj, mohla bych se zeptat, jaký ten šampon od Milva kupuješ?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Co jsem si tak zjišťovala, tak je nejlepší kupovat na jejich shopu, protože jinak je riziko, že koupíš fake. A tím jsem se taky setkala, že lidi dost píšou.

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Prosím tě a od milva používáš jakou tu péči? Co jsem se dívala, na jejich shopu toho mají opravdu hodně, tak abych věděla, po čem sáhnout…

Nový příspěvek