kiticka951

Znáte nějakej domácí recept proti vypadávání vlasů?

Nejlepší odpověď
misa-radilka

Klíčkový olej nebo Betavital. Jinak domácí recept, přímo proti vypadávání nemám. Lze třeba zkusit nějakou masku s olivovým olejem, s jogurtem, s citronem. Na netu najdeš recepty s těmito maskami.

Zdroj: http://www.prirodni-pripravky.cz/vlasy-padani-vlasu-lecba-prirodni-terapie.htm

Další odpovědi
Syd

Nic takovýho, jestli vlasy vypadávaj vlivem nemoci, stejně potřebujete lékaře kvůli tý nemoci, a když už vypadávaj normálně (myslim s věkem – i když mýmu tátovy se začalo dělat „kolínko“ už na vojně), je to v genech a nic se s tím podle mě nedá dělat. Jedině si vlasy nechat nastřelit

atriplex

Kdybych znal nějaký skutečně účinný recept proti vypadávání vlasů, tak bych byl miliardářem.

Přípravky, které pomáhají, tak pouze zpomalují padání, ale nezastaví ho.