Kepler

Padá vám Seznam.cz?

Vždycky po delším prohlížení bác: „Aj chyba!“ Znova načtu a pak zase spadne, už za kratší dobu. Nebo je chyba někde u mně? U jiných stránek mi to nedělá.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nepadá

Další odpovědi
cochee

Taky nepadá.

Kelt

Seznam mi nepadá. Když napíšu email, tak je problém z toho vylézt, protože se mi to pořád otevírá.

aliendrone

Ne. ale nezkoušel jsem to pod přihlášením. Možná „šmírovací problém“, třeba FB tím trpí dost často. Neboj nic, tyhle věci obvykle rychle fixnou – pokud je chyba u nich. ;) :D :D

Tabea

Nepadá.

Autista

Jo mě to dělá hajzlík taky, čtu si články tak po 30. prásk bílá obrazovka, jediný štěstí pro mě je že tam nemusim chodit tak často takže mě to zas tak neobtěžuje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.