Avatar uživatele
Meggie2

Ovlivňuje spánek hubnutí?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Roman71 před 689 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Ano. Pokud budeš dlouhodobě vstávat pozdě, tak to hubnutí moc nepomůže.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Měla bys to rozvést, jak to myslíš. Každopádně při spánku je nejnižší výdej energie. A člověk by neměl chodit nacpaný spát, a zbytečné pospávání taky asi není dobré. Jinak nedostatek spánku se projeví nedostatkem energie a když se dopuješ sladkostmi, které mají hodně kalorií, tak budeš přibývat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Kvalitní spánek je hned po kvalitní stravě nedílná součást zdravé životosprávy. Ponocování může vést k obezitě a to samé platí i pokud spíme nadbytečně dlouho. Takových 6 až 8 hodin spánku denně je ideální stav. Že se po několika hodinách hlubokého spánku předčasně probouzíte, je normální jev 😉 Tělo zdravý spánek potřebuje k fyzické i psychické regeneraci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

No určitě, aspoň já mám problém jíst a přitom spát. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Thomas Angel

Jednoznačně. Spánek souvisí s celým tělem, takže přísloví „ranní ptáče, dál doskáče“ by mělo spíš být „ranní ptáče by bez kofeinu usnulo za volantem“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kviustinka13

Poradíte mi co mám dělat když jsem poprvé s klukem venku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KaraskovaAl

Jako je pravda, že jsem se musela naučit odpočívat a mít dlouhý spánek, který si tělo zaslouží. Bez toho to hubnutí prostě nejde, no…

Avatar uživatele
Cizecek.M

No a jak! Správný odpočinek a dlouhá doba spánku jsou důležité na regeneraci metabolismu. A díky jeho správné funkci tělo hubne :)

Avatar uživatele
Honzin8

Ani mě nemluv… ale ono to jde ruku v ruce. Vyvážená strava má skvělý vliv na správný a zdravý spánek :)

Nový příspěvek