Meggie2

Ovlivňuje spánek hubnutí?

Odpovědi
Rokio

Ano. Pokud budeš dlouhodobě vstávat pozdě, tak to hubnutí moc nepomůže.

Kelt

Měla bys to rozvést, jak to myslíš. Každopádně při spánku je nejnižší výdej energie. A člověk by neměl chodit nacpaný spát, a zbytečné pospávání taky asi není dobré. Jinak nedostatek spánku se projeví nedostatkem energie a když se dopuješ sladkostmi, které mají hodně kalorií, tak budeš přibývat.

Roman71

Kvalitní spánek je hned po kvalitní stravě nedílná součást zdravé životosprávy. Ponocování může vést k obezitě a to samé platí i pokud spíme nadbytečně dlouho. Takových 6 až 8 hodin spánku denně je ideální stav. Že se po několika hodinách hlubokého spánku předčasně probouzíte, je normální jev 😉 Tělo zdravý spánek potřebuje k fyzické i psychické regeneraci.

paul1

No určitě, aspoň já mám problém jíst a přitom spát. 😁

Thomas Angel

Jednoznačně. Spánek souvisí s celým tělem, takže přísloví „ranní ptáče, dál doskáče“ by mělo spíš být „ranní ptáče by bez kofeinu usnulo za volantem“

Kviustinka13

Poradíte mi co mám dělat když jsem poprvé s klukem venku

KaraskovaAl

Jako je pravda, že jsem se musela naučit odpočívat a mít dlouhý spánek, který si tělo zaslouží. Bez toho to hubnutí prostě nejde, no…

Cizecek.M

No a jak! Správný odpočinek a dlouhá doba spánku jsou důležité na regeneraci metabolismu. A díky jeho správné funkci tělo hubne :)

Honzin8

Ani mě nemluv… ale ono to jde ruku v ruce. Vyvážená strava má skvělý vliv na správný a zdravý spánek :)