Sarrow

Ovlivňuje poslech hudby produkci testosteronu?

Pokud energetickou hudbu intenzivně prožívám, ovlivňuje to pozitivně produkci testosteronu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Produkci ne, ta probíhá přirozeně v koulích (Leydigových buňkách ve varlatech). Když si pustíš metal, tak se ho jen víc vyplaví do krve. Na každého to ale působí jinak. Mně spíš stoupne adrenalin a chuť navěky umlčet ten zdroj randálu.

Další odpovědi
Petula00

Odpověď opravdu na úrovni.