sonabourova

Existuje nějaký alternativni vstup do pošty Outlook Express??

Dobrý den,
existuje jakákoliv možnost, jak se dostat ke zprávám do pošty Outlook Express přes internet z jiného počítače? Počítač dnes vypověděl službu, je v opravě, nutně bych potřebovala zkontrolovat poštu, případně odpovědět na e-maily. Dá se do schránky nějakým alternativním způsobem přihlásit?

Děkuji!
Doplňuji:
Jedna se o firemni mail a pravdou asi je, že každý to má nakonfigurováno jinak… dík Mowlo

Nejlepší odpověď
anonym

O jaký mailserver se jedná??
Každopádně lze mailbox připojit v jiném počítači (na OutlookExpress nebo i jiný mailer). A k ´netovým´ mailboxům se mužeš přihlásit i přes webové rozhraní.
Každopádně ovšem – zprávy, které si, případně, OE stáhnul na původní počítač, už v maiboxu nejsou.
Doplňuji:
Není zač – ať se zadaří.