Džanička

Otázka pro holky

Zajímalo by mě,kdyby jste se vdávaly,jaký motiv by se vám líbil na svatební oznámení.Jestli klasika,nebo moderní.Zkuste to popsat.
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi,ale nikdo neodpověl na mojí otázku,na co jsem se ptala.A to bylo,jaký motiv by se vám na oznámení líbil tzn.jaký obrázek.Co by jste přímo jako hledali.Třeba květiny-a jaké,koně,holu­bice,a tak různě.Jestli budete chtít,budu ráda když svou odpověď doplníte.Ráda bych věděla co dřív frčelo a co frčí dnes.Díky.

Nejlepší odpověď
Lucimia

Asi by záleželo, jaký by byl motiv. Nelíbí se mi přeplácané klasické oznamení, ale i některé klasické může být vkusné a hezké.
Moderní se mi také líbí, ale moc jsem jich neviděla, tak nemůžu posoudit.
Asi bych zvolila to, co se nám bude nejvíce líbit. 🙂

Další odpovědi
panenka

Líbí se mi moderní oznámení třeba dvě hrdličky s ženichem a nevěstou které jsem měla nebo i prstýnky a kolem třpitivé .Je toho v dnešní době opravdu moc na výběr.
Dala bych si tam určitě holubice DŽANIČKO nebo prstýnky

iwetax

Určitě 2 holubičky

Marky71

Viděla jsem v poslední době jedno moc krásné oznámení a to fotku nevěsty se ženichem na dvoukole uhánějíce na něm vstříc budoucnosti… To bylo jednoduché, vtipné, ne kýčovité…

kupkina

pářící se holoubci

Nuk nuk

My jsme měli velmi jednoduché ale netradiční a trochu vtipné oznámení bez kýčovitých obrázků a kraječek, asi jsme oba takoví trochu trhlí :)
Byly to jednoduché kartičky, kde text byl napsaný písmem dítěte zhruba z první třídy a některá slova byla nahrazena obrázky (Měli jsme obřad i hostinu na poměrně netradičním místě, takže bylo co psát a kreslit :D )

Džaničko, jestli dobře čtu, všechny jsme Vám odpověděly, co by se nám buď na oznámení líbilo nebo, oc jsme na něm měly – tak jsme odpověděly my, které už máme svatbu za sebou. My jsme měli oznámení takové, jak popisuji, právě proto, že se nám takové líbilo. Kdybych měla znovu vymýšlet svatební oznámení, asi by dopadlo dost podobně jako to popisované. Nemám ráda kýčovité a přeplácané věci, ale naopak hezké a jednoduché. Každému se líbí něco jiného.

anetadela1

My měli úplně to nejobyčejnější, jaký mohlo být, za 8,– a taky bylo hezký.Stejně to každý vyhodí pak do koše a nemá cenu utrácet, za drahý byť sebe krásnější. TO radši ty ušetřený peníze dám za snubák nebo něco co je napořád a ne za kus papíru. Myslím, že stejně každý víc ocení košíček dobrých koláčků 🙂

Já chtěla mít svatbu na koních, takže kdyby se mi to splnilo, tak by se mi asi líbilo oznámení s koňma.

anonym

Ja kdyz jsem se vdavala,tak v te dobe byl hit od Evy Pilarove a Majera -rozhoupej zvony nad nama,pekna smyslna pisnicka o lasce a tak moje oznameni bylo v tomto smyslu a namalovane 2 zvony se svatebni kytici.Jednoduche pekne(ale uz to neplati).

lorja

Na našem svatebním oznámení byly obrysy postavy nevěsty a ženicha provedené zlatou barvou.
Dnes by se mi líbily na oznámení naše podobizny.

Nave

pekně vypadaji s tou fotkou-nevěsty a ženicha+nějaký krasný obrazek trěba kytička/y nebo prstynky