Sonush

Otázka pro holky: Kdy jste začali nosit lambádu (podprsenku)?

Prosím o odpověď… Děkuji :)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
celie

Ve dvanácti,protože jsem sportovala atletiku a potřebovala jsem nějak prsa zpevnit.

Doplňuji:
Ale moje dcera ji už nosila v 10letech kvuli image…

iwrana

Doplňuji:
Začala jsem ji nosit,protože už ji nosily všechny holky ve třídě,ale vůbec jsem ji nepotřebovala.

anonym

zaškrtla jsem 15, abych mohla odpovědět, ale nikdy jsem ji nenosila

Larissa

Doplňuji:
Asi kolem osmi, devíti, byla jsem předčasně vyspělá…

KatkatkaW

Doplňuji:
spíš tak kolem devíti

Lorelai

RyuzakiKate

Dostala jsem ji v 6. třídě k svátku od mamky.

ginze

Doplňuji:
Odhaduju. Vím, že spousta holek se na svojí první podprsenku těší, mě to ale nebralo, takže přesně nevím :D

terry

Určitě až potom, co jsem se naučila pravopis. Což tobě asi nehrozí ☹
A co když některá začala nosit dříve nebo později? Co má zaškrtnout?