dust8

Otázka pro dívky, ženy, slečny a paní: Je pro vás jednoduché trefit se při čurání do zkumavky, kterou chce plnou doktor?

Pokud to není lehké a hrozí potříštění rukou, tak na to máte fígle? Funguje třeba načůrat do kelímku např. od jogurtu a pak to přelít do zkumavky?

Odpovědi
anonym

Já bych tipnul že načůrají doktorovi do pusy a ten to pak už snadno plyvne do zkumavky. Na rozloučenou ještě olízne poštěváček 🙂 Jen žertuji samozřejmě ale víš jak na prdlou otázku prdlá odpověď … 🙂

Arne1

Nejsem sice žena ani slečna nebo paní, ale už mnohokrát jsem viděl a zažil že sestry dávají i kelímek (buď jednorázový nebo omyvatelný), ono je to i pro nás muže leckdy vhodnější.