SniperCZ

Co je pravdy na tom, že u zvukové karty Behringer 202HD není potřeba Phantom power, jelikož už v ní je?

co je na tom pravdy, že u této zvukovky není potřeba Phantom power, jelikož už to prý v tom je? Aspoň tak mi to psali typci, ale radši se chci ujistit, ptal jsem se jich, jestli potřebuji Phantom power, když mám kondenzátorový mikrofon bm8000, a oni mi tvrdí, že ne, že to v téhle dotyčné zvukovce už je, že to není potřeba, stačí jen zapojit a vše jede

Nejlepší odpověď
Hlada

Když se podíváš na zadní stranu, tak je tam jen USB a vypínač +48V. Vyplývá z toho, že ta věc musí mít v sobě měnič 5/48V a žádný další zdroj nepotřebuje.