Halenka54

Otázka ohledně registrace na úřadě práce online

Dobrý den, nedávno jsem si zřídila datovou schránku a identitu občana, potřebuju se zaregistrovat na úřad práce, abych nemusela zbytečně platit zdravotko za tento měsíc, pokud by bylo možné.

Jsem z vesnice a nejbližší pobočka úřádu práce je celkem daleko, auto se mi porouchalo před dvěma měsíci a autobus tu jezdí jen párkrát za den a na pracáku jsem nikdy zatím nebyla, takže nevím jak to tam chodí. Idealně bych se chtěla vyhnout zbytečným frontám a čekání mezi pochybnýma lidma, bez urážky…

Známa mi řekla, že se tam jde zaregistrovat online přes formulář, přes datovou schránku. Našla jsem si formulář a mě by zajímalo, jak dlouho by trvalo zpracování moje žádosti o registraci? A pokud bych byla zaregistrovaná až třeba 31. srpna, uhradil by pracák zdravotní za tento měsíc nebo bych měla smůlu..? A zdali by pracák sam ohlásil změnu na VZP, či bych tam musela na pobočku přijít osobně nahlásit změnu anebo by to šlo taky online skrze mojeVZP aplikaci?

Předem děkuju za odpovědi.

Odpovědi
elkon

Proč si tam nezavoláte a nedomluvíte se rovnou s nimi. Řeknou vám co je potřeba.

Drap

Nelze odpovědět. Každý pracovní úřad má trochu jiné podmínky a rychlost vyřizování. Je třeba se přeptat osobně.

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com