Ludenka

Oslava narozenin pro manžela?

Chci uspořádat manželovi narozeninovou oslavu na kterou nikdy nezapomene. Má představa je taková, že to bude jak v Americe, 40 lidí na zahradě, obrovský gril a bar, jen mi k tomu chybí hudba a tak výkonné rádio nemáme. Slyšela jsem, že existuje nějaká firma, která se o takové oslavy stará, dělá doprovodný program, hudbu, karaoke, pro děti divadélko a malování na obličeje… Prostě akce jak má být, víte o tom někdo více?

Odpovědi
marci1

Přehled firem, které zajistí oslavu „na klíč“ : https://www.go­ogle.cz/search?q=fir­ma+kter%C3%A1+za­jist%C3%AD+na­rozeninovou+os­lavu&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox&channel=fflb&gfe­_rd=cr&ei=m5DJU4G_J4­3d_Abgp4HQCQ#chan­nel=fflb&q=na­rozeninov%C3%A1+os­lava+na+kl%C3%­AD%C4%8D&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial

Staaafu

Ahoj, já jsem takovou oslavu zažila, teda spíše jsem jí jen přihlížela z balkónu přes plot, protože ji měli naši sousedé a vypadalo to moc pěkně, až jsem měla chuť si tam přes ten plot skočit taky :)

MiluskaN3

Naše firma si od jedné firmy objednává na firemní večírky takové akce. Je tam možnost fotografa, promítání fotek, ale také doprovodné hudby a programu, jak pro děti tak pro dospělé.

Xenka

Já bych nechala udělat oslavu, firem je opravdu dost, já znám třeba Karaokedisco, vymýšlí programy podle přání, je to moc bezva :)

Lukin12

No, jistě, že vím 🙂 Jedná se o Cateringové firmy. Já jsem již také jednou využil jejich služeb a plánuji v tom pokračovat 🙂 To jsou oni http://www.golden-drinks.com/ profíci, co nám zorganizovali svatební hostinu mé sestry 🙂

KarolínaNovo

Ahoj, já jsem taky chystala manželovi nezapomenutelnou oslavu. Přišlo hodně lidí a oslava se povedla. K oslavě patří hudba , proto jsem se rozhodla pro pronájem aparatůry z https://rental­.economic-service.cz/pujcovna-aparatury/ , abychom si nepouštěli písničky jen z rádia, ale aby to stálo fakt za to.