ety

Nenapadá někoho originální název pro oslavu narozenin?

Nenapadá někoho originální název pro oslavu narozenin? Budem slavit dva kluci(19,20 let. Díky za tipy
Doplňuji:
to Drap: myslel jsem něco jako „Double b-day party“ nebo tak nějak. a nápad s vánocema jsem taky zvažoval :D

Nejlepší odpověď
Drap

Napadá : Oslava narozenin. Snad bny jsi to nechtěl pojmenovat Vánoce.

Další odpovědi
bolak

Oslava 20. výročí prvního opuštění vagíny. (a hodně balónků a konfet)

dalibory

Možná je to mimo mísu, a možná ne, ale zkuste to tématicky, asi stejně, jako mají tyto pokoje: https://quester­land.cz/