teufl

Jak originálně oslavit narozeniny?

Zanedlouho mi bude 20 a chci samozřejmě zřídit oslavičku. Jde o to, že se snažím o něco originálnějšího a nápaditějšího než pouze posezení u piva v hospodě popřípadě doma.
Minulý rok jsem zorganizovala pivní maraton (chození od jedné hospody ke druhé a v každé jsme si dali jedno pivko).
Letos bych chtěla něco podobného.

Na druhou stranu nechci abych já, nebo kdokoliv z hostů do toho musel vrážet nějaké peníze navíc…

Informačně tak pro 5–10 lidí.

Odpovědi
anonym

Co takhle bez alkoholu? Vymyslet různé hry, nemyslím tím flašku, při kterých se člověk pobaví?

redy

Originální a zadarmo?
🙂

dalid

V jednoduchosti je krasa, piknik v prirode s dobrym jedlom z grilu nikdy nesklame. V pripade zleho pocasia napriklad vecierok s kombinaciami jedla a pitia – pivo,vino + syry, cer. vino + cokolada, jednohubky so zaujmavymi chutovymi kombinaciami