honza19hk

Orientační běh?

Když existuje orientační běh ,existuje také orientační jízda na kole? Princip by byl stejný jen místo běhání by se jelo na kole. Existuje to v ČR nebo ve světě ??

Nejlepší odpověď
www

Předpokládám, že je i orientační běh na kole, poněvadž existuje i ‚orientační let‘, ‚hon na lišku‘, plavání pod vodou ap.
Vždy jde ale jen o mapu, kontrolní body a cíl, dosažený v nejkratším čase.
Doplňuji:
Nejprve oprava:
..orientační jízda na kole..
Ještě jsem si vzpomněl na orientační jízdy autem a lety balónů 😉