Dismas

Opravdu všechny ženy touží po sexu s černochem?

Nejlepší odpověď
kapka

Všechny ženy ne, jen polovina, ta druhá půlka chce Araby. No a Merkelová chtěla udělat německým ženám na silvestra radost, tím se vše vysvětluje…

Další odpovědi
Lamalam

Jak jsi na to přišel? Ty ses všech ptal?

zjentek

Né, pár jich má i jiné zájmy a některý zase nemaj čas přemejšlet.

orwell

Nevím, možná že jo, ale barvou to asi nebude. To by se spokojily třeba i s kominíkem nebo horníkem po šichtě.

Kryšpín

Je to také možná fenomén používán mezi zoology, jak Allenovo pravidlo, čím více na sever mají živočichové, menší pysky, prsty, uši a další potřebné orgány k výrobě a další činnosti

lexx

dla děvočki čto novo to intěresno

anonym

Můj táta Cochee obdivuje jejich exotické pižmo.

bolak

jo to možná kdysi, karel už není co bejval..

mosoj

Jdi do háje s černochem, když už , tak pořádného hřebce jako Marie Terezie.

chachar1922

No fuj…