kiss.miss

Opravdu existují?

opravdu exzistují duchové?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Proč, vyděla jste nějakého ?

Věřit můžete čemu chcete.
UFO nikdo neviděl, lidé věří že tu sami nejsme.
Boha nikdo neviděl, lidé v něj věří.
Duchy nikdo neviděl, lidé v ně věří.
Mojí výplatu jsem neviděl, ale věřím že mi přijde.

Více o duších zde :
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Duch

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Duch

Další odpovědi
quentos

na to odpověď nikdo nezná, ale podle mého názoru docela určitě. Už jsem tu jednou uváděl příklad s živou a mrtvou vodou – kdyby tělo nemělo ducha, jakousi nehmotnou substanci, která jej oživuje, stačilo by ho po zabití pokropit mrtvou vodou, aby jeho části srostly k sobě. Potřebuje však ještě vodu živou, jejíž podstatu nikdy přesně znát nebudeme, protože je za hranicemi našeho chápání…

Toruk

Po smrti se každý přesvědčí, že ano. Ale bude to vědět jen na chvíli.
Doplňuji:
Jen mezi životy

led

v umení určite
len si spomeňte na krásne filmy Ať žijí duchové, Duch

verka

Neviděla jsem žádného, ale věřím, že existují. Zlí i dobří.

SinceX

To je trochu diksuzní téma. Podle mě, duch existuje, jakožto naše forma života je dána nějakou formulovatelnou energií. Pro zjednodušení.

Berme v úvahu smrt, co je smrt?
Zatím se na ní racionálně nedá odpovědět, pro naše lidské chápání je smrt něco co něčím končí, pro nás život. Ale co se děje dál? Věřící si myslí, že duch, nebo-li energie putuje do nebe, nebo do pekla, kvůli tomu, jak člověk žil. Ta energie, která se nedostala z nějakého důvodu, zůstala dole nebo-li u nás a teď nás „straší“.

BIGFOOT

proč se ptáte? už vám to tady vysvětlovala paní zaj-po a nevěřili jste jí.jistě,že jsou duchové ale jednoho dne je poznáte sama.
je svét materiální a podstatou všeho je svét duchovní.BIGFOOT

Zdroj: VÍM