Bee282

Opravdu dávají v Rossmannu dárek za dosažení určité ceny?

Zdravím, už je to delší doba, co jsem byla v Rossmannu, ale přijde mi celkem škoda, že mají vždy napsané na cedulce u makeup revolution, že když dosáhnete určitě ceny dostanete dárek. Dostal ho vůbec někdo? Mě bylo řečeno, že už ho nemají. Mám s toho spíš pocit, že to tam dávají schválně. Protože stejnak vám věčinou nic nedají. v té drogerii je to tak, že si člověk řekne „hmm když si ještě něco koupím za 100 Kč tak dosáhnu té ceny a dostanu navíc dárek a je to výhodné.“ Myslíte si, že to dělají schválně s tím dárkem navíc? Nebo je možné, že dárky opravdu dávají, jenom nesmí člověk přijít pozdě. Jakou máte zkušenost vy? Abych to ještě vysvětlila bylo tam, že musíte dosáhnout ceny 700 Kč za koupi produktů revolution makeup. Je to docela škoda. Když ví, že už ten dárek nemají tak by měli cedulku sundat.

Odpovědi
nyjono

No …
Možná dávají v těch prodejnách, kde ho ještě nerozdali všechen, možná tam cedulku nechávají, schválně, možná se na to někdo vykašlal, nebo to nestihli nebo zapomněli, …
Co přesně chceš vědět?
Osobně do této sítě prodejen téměř nechodím.Sortiment běžný, stejně jako kvalia a ceny.
A dárky?? Ty se přece mají vyplatit hlavně prodávajícím. Jiný důvod není a ani by to nemělo smysl.