Opozdila se mi menstruace, pravděpodobně kvůli cvičení. Kdy to konečně dostanu?

Začala jsem z ničeho nic cvičit a najednou mám opožděnou menstruaci. Zajímalo by mě, kdy to dostanu. Pomohlo by tomu kdybych přestala cvičit nebo co? Já už fakt nevím. Mám to vůbec čekat tento měsíc, nebo se na to vykašlat a cvičit dále? Fakt nevím.

Nejlepší odpověď
Edison

To jde o to, co je to za cvičení… Může se klidně opozdit i o devět měsíců. Jinak relevantně poradit může po vyšetření jedině lékař.

Další odpovědi
dudu

S velkou pravděpodobností krátce po šestinedělí.

Malvína

A to já bych věděla. Návštěva gynekologa je jasná věc. Nezapomeň u nej zmínit, té cvičíš. Pak už ti sám řekne, zda je to normální nebo ti dá prášky na vyvolání MS.

nyjono

Pokud to nedostaneš tenhle měsíc, nečekej to ani letos.
Přesně to odhaduju na 3.1. 2020 ve 14 hod.
Klidně cvič dál, pokud možno bez přestávek.