Retko

Opera – po dvojkliku na slovo vyjede okynko…

a nejde zmacknout CTRL+C… Zazni signal a nic se nezkopiruje.

Pokud chci kopirovat dvojklikem, tak musim vzdy v tom okynku dat Kopirovat.

Coz se mi nechce.

Jak to vyresit?

Diky

Nejlepší odpověď
Aznoch

Toto chování lze vypnout následovně: v menu vyber Nástroje → Nastavení → Pokročilé volby → Lišty a menu, dole je položka „Při poklepání na text zobrazit menu textu“ a tu odškrtneš.

Pokud toto nechceš měnit, tak:

Klikni na slovo 3× nebo jej označ tažením a pak použij klasicky Ctrl+C.

Zdroj: www.tipy-a-triky.cz