Bella2010

Omlouvám se za špatně položenou otázku … :D Známa mně říkala o novém přípravku(podle veterináře nejúčinější)

Proti blechám, klíšťatům a roztočům. Je to prý prevence i hubení parazitů.Jméno toho přípravku jí „vypadlo“. Tak se chci zeptat jestli s tím nemáte někdo zkušenosti. Frontline mi na kočky nezabírá.
Doplňuji:
ano na kočky, je to v kategorii kočky, takže na kočky. A frontline mi na KOČKY nezabíra- ANO HLEDÁM PŘÍPRAVEK NA KOČKY

Nejlepší odpověď
anonym

Takže potřebuješ prostředek na kočky?A potom ,že tu není chat..
Doplňuji:
Je třeba si uvědomit,že konkrétně u blech není problém v odstranění blech z kožichu kočky,ale v sanaci veškerého prostředí kde se kočka pohybovala.To co nosí kočka na sobě je jen zlomek potíží,které zablešená kočka prezentuje.Odblešit kočku přípravkem na odblešení koček a veškeré podlahy,spáry atd.vystříkat roztokem Neostomazanu,který se dá koupit v lékarně nebo u veterináře.Bleší vajíčka rezidují několik měsíců nebo i let. Po odblešení kočky by mělo následovat i odčervení.Blechy i škrkavky spolu souvisejí,ale to ti tady nebudu vysvětlovat.Pokud podstoupíš s kočkou veškeré tytoúkony a kočkanení pouze „bytová“ bude nutné jí vybavit repelentním odpuzovačem parazitů.:D

Další odpovědi
briketka10

zde máš odkaz na přírodní antiparazitika jak na blechy i klíšťata jsou drahá, ale mají trvalejší účinek nejen měsíc :
http://www.ba­ron.cz/kocka/klis­tata-blechy/i-0
Doplňuji:
tady je přípravek proti blechám se čtyřmi ampulkami takže vystačí na rok :
http://www.doc­simon.cz/zbozi/ad­vantage-40mg-spot-on-pro-kocky-ampule-4x-0-4ml

Sůwa

Veterinář zpravidla nabízí to, na čem nejvíc vydělá. Já už nedávám nic a klíšťata kocourovi vyndavám, ale stejně jich moc nemívá.
Na netu jsem našla :
http://www.ha­ty.cz/kocky/pe­ce/klistata
Bohemica – třeba chat noir ? 😁
Doplňuji:
Koupat kočku? No to snad ne. Neznám kočku, která by snesla koupání, snad jen kočka mývalí. Já bych to svým kočkám nikdy neudělala, mám je totiž moc ráda.

http://letecka­posta.cz/312640745

anonym

Dobrý den.
Trochu net a trochu vlastní zkušenosti:
Zajděte si do drogerie koupit JAKÝKOLIV šampon proti blechám a kočku vykoupejte. Po té máte pestrý výběr výrobků, které lze použít: např. Bayer Bolf Pudr -cca 150 Kč, LR Aloe Vera pro mazlíčky – cca 250,– Kč, Arpalit pěna, sprej atd. v ceně od 45 do 70,– Kč.
Má zkušenost byla taková, že jsem se zeptala v drogerii, koupila přípravek za ztrochu solidní cenu (ani nejlevnější ani předražený) a použila. Fungovalo to vždy stoprocentně.

briketka10

včera ti odpověděl – ten který je, že je na trhu nový přípravek na klíšťata Ixoderm není to ten o něm vyprávěla kamarádka ?