kočíčí

Klíštata – hubení

Co je nejlepší dát kočce proti klíštatům,obo­jek,nebo nějaký přípravek,mame jich na zahradě moccccc je to hrůza a kočičky 3.Děkuji za radu

Nejlepší odpověď
kropitko

S obojkama nemám dobrou zkušenost,myslím,že daleko lepší jsou různé vodičky,či spreje.

Ne,že by ty obojky nefungovaly,ale pořád je ztrácely.

Další odpovědi
vagra

KLIKNI SI NA :
http://www.pej­sekakocicka.cz/pej­sek/lekarna/vyh­razena-leciva/

Zdroj: http://www.pej­sekakocicka.cz/pej­sek/lekarna/vyh­razena-leciva/

mosoj

Všechny tyto přípravky se musí přes pokožku zvířete vstřebat do krevního oběhu a po dobu účinnosti jsou v krevním oběhu neustále přítomny. Co tomu říkáte ? Kam se hrabou E čka.
Doplňuji:
Zeptejte se veterináře, zda to je pravda.

ReHu

Mám dobré zkušenosti s pipetou s přípravkem proti klíšťatům. Mají v každé veterině.

oskar

Nam se osvědčil obojek.

anonym

Již tři, letos to bude čtvrtým rokem používám tento obojek a nedám na něj dopustit,vydrží vám celou sezonu,bez klíšťat a jinných parazitů.
Scalibor obsahuje jako účinnou látku syntetický insekticid deltametrin. Ten zabraňuje dalšímu napadání psa parazitem a zároveň již přisátá klíšťata a blechy paralyzuje a zabíjí. Někdy je možné klíšťata na psovi pozorovat, tato klíšťata se však nepřisají. Proti klíšťatům, komárům a pakomárům působí Scalibor 6 měsíců, proti blechám 4 měsíce.

Zdroj: http://www.aka­razoo.cz/Anti­parazitni-obojek-SCALIBOR-/d7956/

Blecha

Nám se také osvědčil obojek Scalibor, je na celou sezonu klíšťat narozdíl od sprejů, vodiček atd …

panenka

Moje Babička jim kupuje u veterináře malou modrou vodičku stojí to tak kolem 200 kč a má vždy na 3 měsíce pokoj pak musí k veterináři znovu.

deny555

Na tři měsíce bezpečně pomáhá FRONTLAINE v pipetě,pro psy.Pro kočky existuje něco podobného.

FOG

Ja aplikuji svemu pejskovi na krk a zada spec. vodicku,kterou kupuji v obchode s koutkem pro zvirata a kazdy mesic obnovuji.
Naplne jsou rozdeleny barevne podle vahy psa.
Krome toho kazde jaro posypu spec. granulkami veskery travnik kolem domu a hlavne kde se pohybuje muj pes i ja.
Je to hlavne proti klistatum a jine haveti,ktera se vyskytuje v travniku a otravuje zivot vasim zviratkam,ci Vam.

Jirka K

Kup kočce obojek proti blechám a klíšt´atům,jestli kočka obojek nesnáší,tak kup sprej proti klíšt´atům a to už kočka i když se ji to nelíbí tak to přežije.
xD
POZOR!!!:kočky většinou obojky nesnáší!!!:-(

mosoj

Sami se bojté kdejakého E – čka. A zvířátům dáváte jedy.