Odvolání proti nepřijetí z důvodu nízké kapacity

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak správně napsat odvolání proti rozhodnutí fakulty o nepřijetí z důvodu nízké kapacity…? Děkuji předem za odpověď

Nejlepší odpověď
quentos

sám jsem jeden takový před nějakými osmi lety psal a uspěl :{)> takže zhruba tak –

V Kotěhůlkách dne … (rozuměj datum, místo)

Věc: Odvolání proti nepřijetí ke studiu z důvodu nízké kapacity

Odvolávám se proti rozhodnutí o nepřijetí ke studiu ze dne … (den, měsíc, rok)

Odůvodnění:
(zde napište nějaké kydy o tom, jak Vás daný obor strašně zajímá a jak moc ráda byste zrovna na té JEJICH fakultě chtěla studovat – aby měli pocit, že mají navrch nad konkurencí; případně pokud jste měla zdravotní problémy nebo indispozici v průběhu přijímacího řízení…)

S pozdravem a nadějí v kladné vyřízení

Filoména Skočdopolová
(tj. vlastnoruční podpis pod strojovou podobou jména)