sef134679

Jak odstranit hlubší škrábanec z displeje Macbooku Air?

Ví někdo, zda je možné odstranit hlubší škrábanec z displeje Macbooku Air pomocí přípravku v odkazu? Škrábnutí je hlubší, ale jen v ochranném plexi (nebo si apoň myslím, že se jedná o tenkou vrstvu nějakého plastu). Co si o tom myslíte?
Pokud by někdo znal jiný bezpečný způsob jak se škrabance zbavit a podělil se o něj se mnou, budu moc rád.

Děkuji

Jde o přípravek

https://autokos­metika.heureka­.cz/sonax-odstranovac-skrabancu-z-plast-a-plexi-dilu-75-ml/#

Nejlepší odpověď
Drap

Zkus něco jiné

Nechej vyměnit displej .

Další odpovědi
briketka10

Nevím

Nechápu proč byla odstraněna z Tvé otázky stránka
s výběrem toho odstraňovače škrábanců Sonaxu
To je sprosté.

Protože takto anketa pozbývá smysl, když uživatelé
neví co by mělo fungovat a co ne.

(O_o)

Raději to nechej jak to je

briketka10

Ad annas

Děkuji, že jsi vložila ten důležitý odkaz do otázky.

briketka10

Příspěvek smazán administrátorem.