bojnik1

odstranění ochrany sd karty

Potřeboval bych poradit jak mám odstranit ochranu na SD kartě v telefonu nejdou mi nahrát hry .Prosil by jsem podrobně popsat.Dík za odpověď!

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Nebude problém spíš v certifikátech her? :) Zkus před instalací vrátit čas na rok 2010 nebo starší a po instalaci zpět :)

Jsou pak i složitější způsoby, toto je ten nejprimitivnější, ale občas funguje.

Další odpovědi
kerimTF

no nevím jestli náhodou nemyslíte zamknutí sd karty. Je to po straně SD karty taková posuvná „páčka“ – když je v poloze zamčeno, tak nelze měnit obsah.