kikinka2210

odpočítávání života

ahoj není nějaká stránka kde dám své datum narození a odpočítává se mi jak dlouho žiju … a kdy umřu ?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslíš že na netu má stránky i Pán Búh.Nikdo nevíme kdy umřeme.

Další odpovědi
SeptikB

Možná hledáš tohle (ale ber to s rezervou):

http://www.ves­tirna.com/hodi­ny-smrti/

led

Je zbytočné po tom pátrať. Nebojte sa. Čas sa vám už začal odpočítať pri vašom narodení.

marťa382

Já znám takové stránky,např. jako už zmíněná věštírna, ale nevěřím tomu. Co když tě zítra srazí auto? Takový fakt do svých ,,výpočtů´´ nezahrnou. Podle mě, nikdo nemůže vědět, za jak dlouho zemřu.