nyjono

Odešla mi TV. Je jedno, jakou či kterou koupím, nebo jsou ještě rozdíly v kvalitě?

Nehledám žádnou super chytrou ani obří velikost. Úhlopříčku cca 70 – 80 cm.
V recenzích vycházejí celkem slušně LG, nikdy jsme tuto značku neměli.
Ale Thomson mě tentokrát zklamal. Nebo jen smůla na kus? Nejde obraz, pouze zvuk.
Díky za tipy.

(Chtělo se mi napsat typy, jak je zde časté 😁 😁)

Nejlepší odpověď
Kepler

Tady je porovnání současně nabízených TV: https://www.cena-vykon.cz/nejlepsi-televize/?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=Ce­na-Vykon.cz&utm_con­tent=Nejlep%c5%a1%c3­%ad+Televize
Obávám se ale, že není podchycena jejich spolehlivost a výdž. U e-shopů bývají rovněž recenze, ale delší zkušenosti opět chybí. Osobně si myslím, že na tom jsou všechny TV podobně – dělají se z čínských komponentů.

Další odpovědi
dubraro

Rozdíly v kvalitě jsou, ale na ty jako zákazník, který nemůže přístroj testovat pomocí přístrojů a ev. ho i rozebrat, těžko přijdeš. Vyber si takovou, která má vlastnosti a funkce které potřebuješ. Televizory LG se běžně používají a neslyšel jsem, že by s nimi byly špatné zkušenosti.

autacek

Kdyby nebyly rozdíly v kvalitě a provedení, nebyly by tak markantní rozdíly v cenách.

Já bych šel do LG, Samsung (je hloupější) mě poněkud zklamal. Pochopitelně ale také závisí na tom, co od TV čekáš, příjem i kabelovky a satelitu, dekódovací rozhraní, přístup na internet, youtube, castování obsahu z telefonu, přehrávání multumédií z domácího centra, zvukové výstupy a dekodér Dolby, hry, hlasového asitenta, podporu třeba HBO či Netflixu, Skylinku, v neposlední řadě bych si pohlídal věrné zobrazení černé. Tzv. „mléčná dráha“ při titulkách filmu dost napoví.

Alesh

Záleží na co to máš, kolik ti je, jaké máš cenové představy. Koukni na Heureku, viz zdroj, filtr na úhlopříčku, cenu atd. není žádný problém zadat. Dej na recenze lidí, kde máš alespoň 10 recenzí a hodnocení nad 90 % nebo lépe nad 95 %, tak se nemůžeš prakticky spálit. Jinak větší úhlopříčka je určitě lepší, nebuď zbytečně skromný v tomto směru. 😉

Zdroj: https://televi­ze.heureka.cz/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.