Džanička

Odchyt toulavého kocoura

Jak se dá odchytit toulavý kocour.Je na to nějaká odchytová bedýnka,klec nebo něco podobného,nebo dá se něco vyrobit,koupit nebo najít na internetu?Mám chovné kočky,pořád se nám tady motá,značkuje a dost to zapáchá.Chtěla bych ho nechat vykastrovat.

Nejlepší odpověď
BENYTA

Pokud vám nevyjde ta odchytová klec s jídlem,zkuste koupit Valeriánské kapky – kozlík lékařský,a ta místa,která nejvíc páchnou,tam,kde značkuje,poka­pat,prý je to pro ně totálně odpudivý zápach.

Další odpovědi
anonym

Rekla bych Dzanicko,kdyby se ti povedl odchyt,bylo by dobre ho dat do utulku,dostane tam peci,klid a stravu.Pokud se toula nyni,bude se toulat nadale,a to neni pro nej dobra vyhlidka.Kdyz ho odevzdas,udelas dobry cin a koucorovi poskytnes lepsi zivot.Mas kocicky v oblibe,tak mu to poskytni i kdyz je obycejny.Diky P.S.urcite ho na neco nalakas,drzim palce-dej vedet ahoj

ReHu

Zkusit ho na něco nalákat? Třeba do klece s dobrotou?

infant

Zavolat na nějakou odchytovou službu. Nevím jestli tady něco takového funguje.

elektrikář

Dá se vyrobyt sklopec.Nadzvednutá dvířka blokuje spoušť na které je návnada po zatažení dvířka zaklapnou.