A&N

Od kolika let si můžu udělat rekvalifikační kurz?

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, od kolika let si můžu udělat rekvalifikační kurz (konkrétně zde: http://www.sur­facemakeup.cz/). Já mám za to, že od 18 let, ale nejsem si jistá, tak jsem se chtěla jen zeptat ;).

Odpovědi
marci1

Tvůj odkaz nelze zobrazit, rekvalifikační kurzy jsou od 18 let. Někde požadují střední vzdělání, někde ne. Pokud mohu doporučit, vzhledem k tomu, že je Ti 15 let, nejdříve studuj nebo se vyuč podobnému oboru a pak si můžeš udělat rekval. kurz.