hanicka.k.cb

Od kolika let můžu učit hrát děti na klávesy?

Chtěla bych učit hru na klávesy menší děti. Je mi 14 a tento rok jsem absolvent 2szuš (druhé soukromé základní umělecké školy). Chtěla bych si přivydělat nějaký ten peníz, ale nevím, jestli se to může. Poradíte někdo prosím? Díky moc za každou radu.
Doplňuji:
Moc díky za všechny odpovědi. Ještě jeden dotaz-kdybych je to učila až od 18 let, potřebuju k tomu ještě něco (živnostenskej list,…)??? Díky.

Nejlepší odpověď
www

Oficielně až od 18let.
Doplňuji:
Zatím ano. Jak to bude ale za čtyři roky, to dnes nikdo neví 😉.

Další odpovědi
huxa

Sice to bude načerno, ale jestli je dokážeš něco naučit a jejich rodiče ti za to dají peníze, neni v tom problém

Drap

Oficiálně nelze. Jedině na černo a penízky z ruky do ruky

anonym

Pro profesní učení je třeba mít doklad o kvalifikaci (učitel hudby, absolvování konzervatoře, AMU) a tuto činnost ppotom provozovat na základě živnostenského oprávnění. Jako mladší 18 let činnost provozovat tzv. „na zapřenou“. Pokud Ti za to někdo bude platit, tak to nesmíš nikde přiznat.

Natty*

Oficiálně až od 18ti, ale pokud máte nějaké rodinné přátele, sestřenice, bratrance,… můžete je učit hru na klavír „načerno“ :DD