Avatar uživatele
Amka

Od kolika roků je možno koupit holicí potřeby?

Dobrý večer,
byla bych neskutečně vděčná za odpověď na otázku, od kolika mi v obchodě prodají holící potřeby (žiletku, nástavec,…). Potřebuji na to občanku? Nebo můj věk prodavače/ku nebude zajímat? Mockrát děkuji za odpověď!

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1980 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Matthew

Na holící potřeby neexistuje věková hranice :) žádnou občanku tedy potřebovat nebudete ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Každý obchod to má jinak. Otevírací doba není nijak stanovena. Občanku na to nepotřebuješ. Nevím, proč by měl při koupi tohoto zboží tvůj věk někoho zajímat. Je mi s podivem, že se na tohle nezeptáš třeba rodičů, nebo nekoukneš do obchodů na netu (jsou jich mraky). Tam bys zjistila, že žádné věkové omezení nemají, oproti třeba některým zbraním, alkoholu, cigaretám…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Amka, je to dobře, že jste vděčná za odpověď, na nákup takových věcí nepotřebujete občanku. Prodej není vázán předpisem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Produkty, které se prodávají v drogerii, se mohou prodávat každému bez omezení věku. Může to být klidně pro tebe, nebo to můžeš použít jako dárek a nezáleží na tom, jaký máš věk. Tedy myslím tím jak uvádíš potřeby na holení, kosmetika a pod. U prostředků, které se používají na čištění a obsahují nebezpečné chemické látky, nebo je třeba při práci s nimi dodržovat určitá bezpečnostní opatření ,asi člověku mladšímu 15 let neprodají. Nebo by neměli prodat .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Kdybych já byl prodavačem, tak bych ženám takové věci odmítl vydat nejmíň do 60. Dost na to,že si kazí vlasy barvením,obličej líčením a všelijak jinak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava