honza001

Od koho nechat podepsat prohlášení o bezinfekčnosti po mononukleoze?

Začátkem listopadu jsem prodělal infekční mononukleozu, ale paní doktorka říkala, že po třech měsících může normálně sportovat a do školy jsem chodil normálně a nikoho jsem nenakazil. Tento týden jsem se přihlásil na školní lyžařský výcvik, který se bude konat až ke konci února. Dostal jsem prohlášení o bezinfekčnost, které mám přinést podepsané. Stačí, když ho podepíše rodič, nebo je nutné nechat to podepsat od lékaře?

Odpovědi
arygnoc

pokiaľ je rodič ošetrujúci lekár, tak stačí od rodiča.
inak od lekára.

Drap

Od svého lékaře

marci1

Prohlášení o bezinfekčnosti vyplňuje a podepisuje zákonný zástupce dítěte ( rodiče ).
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Proh­l%C3%A1%C5%A1en%C3%AD_o_­bezinfek%C4%8Dnos­ti