Millisek

Od jakého měsíce dítě zvládne sníst větší kousky jídla, ne jen mixované kašičky?

Odpovědi
Kelt

Každé dítě je jiné, nelze to říct obecně. A je třeba se mu věnovat, Krmení vlastního dítěte by tě mělo nejvíc těšit. Metoda pokus omyl se nedoporučuje

Kazatel

Zhruba od roku, ale přečti si o tom nějakou knížku nebo článek, když sama nevíš, ostatně i pokroky v příjmu potravy mohou být zcela individuální, rovněž tak s přihlédnutím kdy dítěti narostou zuby, aby mohlo sousta rozmělnit.

cappuccino

To preci poznas, kdyz mu das banan nebo rohlik, jestli je dite schopne ho rozmelnit. Banan vetsinou ano, rohlik pak vyplivne. Ale zvykat by melo uz predtim, nez mu narostou zoubky.

Allousek

Začala jsem dcerce dávat od 8. měsíce a kupuju ty od sunaru, protože koukám hodně na složení a to mi přijde nejlepší v porovnání s ostatními.

IvkaH

Řídila bych se asi podle toho, co je na těch přesnídávkách a jak píše Allousek, tak kolem toho 8. měsíce si myslím, že je to akorát zařadit příkrmy s kousky jídla :)

Millisek

Super, děkuji moc :) mrknu na to jaké jsou možnosti a příchutě :)