zjentek

Ochutnali jste již nějaké zákusky s chilli a jak Vám to šmakovalo?

Chybí kategorie sladkosti.

Nejlepší odpověď
quentos

Čokoláda s chilli vůbec nebyla špatná, jakkoli to zní šíleně…

Další odpovědi
iceT

Taky jsem dostala čokoládu s chilli, ale žádný zázrak se nekonal…

RyuzakiKate

Zrovna včera jsem měla tu čest ochutnat čokoládovou zmrzlinu s kousky sušeného chilli a bílý (nebo žlutý?) meloun, taktéž posypaný těmi kousky, ale záleží, jak člověk kousne, ostré moc nemusím, sladký pro mě zkrátka musí zůstat sladký!

da ny

Jen čokoládu Lindt s chilli a velmi mi chutnala.
Capuccino s chilli mne nijak neoslovilo ;)